Nasze usługi

naszym celem jest pozostawienie twojego biznesu na poziomie wyższym niż go zastałyśmy.

Dlaczego warto zatrudnić Wirtualną Asystentkę

Oczywiste jest to, że zatrudniając kogoś na umowę o pracę płacisz za niego ZUS, podatki, ubezpieczenie. Współpracując z osobą samozatrudnioną, płacisz jedynie za czas jaki poświęci ona na pracę dla Ciebie. Poznaj nasze usługi i zyskaj więcej wolności.

A co ze stanowiskiem pracy? Zatrudniając kogoś zazwyczaj musisz zapewnić mu biuro, komputer, telefon, a może nawet samochód. To ogromne koszty, podczas gdy Wirtualna Asystentka najczęściej pracuje w domu i ma swój własny sprzęt.

Kolejną korzyścią jest otrzymanie faktury, którą możesz wpisać w swoje koszty i odjąć od płaconego podatku, co znacznie zmniejsza faktyczne koszty poniesione na zatrudnienie Asystentki. 

Jak wynika z raportu za 2017 rok przygotowanego przez firmę VoucherCloud, w ciągu 8-godzinnego dnia pracy wydajnie pracujemy najwyżej przez 2 godziny i 53 minuty. Reszta to, przerwy na toaletę, rozmowy w kuchni, jedzenie, sprawy prywatne itd. Wyobraź sobie, że płacisz za 8 godzin pracy, a w rezultacie otrzymujesz tylko 3. To pierwszy argument za zatrudnieniem Wirtualnej Asystentki, z którą rozliczasz się za roboczo godziny, w związku z czym płacisz tylko za tyle ile faktycznie zostało przepracowane. 

Wirtualne Asystentki rozliczają się z każdej przepracowanej minuty, wszystko jest rejestrowane, a Ty masz dostęp do pełnego raportu. Podsumowując więc, dokładnie wiesz za co płacisz. 

Pomożemy Ci rozwinąć Twój biznes.

Zajmujemy się miedzy innymi:
  • WordPressem – tworzymy proste strony, zajmujemy się stroną techniczną, dodajmy posty, optymalizujemy strony pod kątem SEO,
  • Sklepami internetowymi – tworzymy grafiki, dodajemy opisy, zajmujmy się stroną techniczną,
  • Project managmentem – tworzymy i monitorujemy projekty, kontaktujemy się z podwykonawcami,
  • Copywritingiem – piszemy teksty, redagujemy i wprowadzamy korekty, tworzymy transkrypcje, tłumaczymy teksty z i na język angielski, a także zajmujemy się recyklingiem treści (content reuse),
  • Mediami społecznościowymi – tworzymy grafiki, posty, reklamy oraz obsługujemy klientów (odpowiadamy na komentarze i wiadomości),
  • Researchem – wszelkiego rodzaju research, również po angielsku,
  • E-mail marketingiem – tworzymy newslettery, automatyzacje, formularze zapisu (pracujemy głównie w MailerLite i Active Campaign),
  • Kursami online – kompleksowa obsługa kursów online.

 

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.

– Henry Ford

Jak to działa

Spotkanie

Umów się na bezpłatne konsultacje podczas, których opowiemy Ci jak wygląda współpraca, doradzimy odpowiednie narzędzia i wspólnie opracujemy strategię działania.

Formalności

Prześlemy Ci gotowe umowy zgodne z RODO.

Dostępy

Otrzymasz od nas listę programów (wraz z instrukcją nadania dostępów), do których potrzbujemy dostępu.

Porozmawiajmy

Czymkolwiek chcesz się z nami podzielić, pisz śmiało.

Telefon

517 696 285

Znajdziesz nas: