Zachęciła mnie tematyka i formuła kursu oraz praktyki pozwalające na sprawdzenie się i ewentualny feedback do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami. Chciałam poznać ten zawód i przekonać się, czy jest dla mnie.

Przed kursem nie miałam planu działania i czułam totalny chaos. Podczas kursu wszystkie informacje i zagadnienia zostały uporządkowane. Dowiedziałam się jak krok po kroku stworzyć plan działania, znaleźć swojego klienta idealnego i stworzyć ofertę. Uzyskałam mnóstwo wiedzy odnośnie potrzebnych narzędzi i tego, czego muszę się jeszcze nauczyć. Najmocniejsze strony kursu to praktyczne ćwiczenia i feedback na każdym spotkaniu. Feedback był bardzo pomocny, ponieważ wskazuje obszary które trzeba poprawić i nad nimi popracować.

Najmocniejszą stroną praktyk, jest możliwość doświadczenia na własnej skórze pracy jako WA, współpracy z innymi osobami, delegowania zadań. Wykonywanie prawdziwych zadań, które są publikowane, a nie tylko „symulacja” pracy. Ważne jest też doświadczenie pracy z wyznaczonym deadlinem oraz spotkania on-line, które pozwalają sprawdzić jak się czujemy w takim trybie pracy. Na plus oceniam, że można było posłuchać feedbacku do zadań koleżanek, co też jest dobrą nauką 🙂 Dziękuję 🙂