Utknęłam w rozwoju działalności. Miałam wiele obaw, ale Iza rozwiała je wszystkie – swoją osobowością i swoim zespołem. Zorganizowała dla mnie wsparcie, które przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Jest lepiej, niż mogłam sobie wymarzyć.

Szukałam asystentki do mojej działalności. Czułam, że już dłużej nie dam rady sama robić wszystkiego – firma stanie w rozwoju. Miałam wiele obaw – czy dam radę, czy się nadaję, czy z asystentką nie będzie więcej problemu niż korzyści, czy nie będzie problemów personalnych.

Na spotkaniu Iza urzekła mnie od pierwszych chwil. Okazało się, że cenimy podobne rzeczy i mamy duże pole do współpracy. Iza prowadziła zespół asystentek. Myślałam, że jeśli mam gdzieś zaryzykować zrobienie pierwszego kroku w kierunku dzielenia się pracą, to z Izą będzie najmniejsze ryzyko – ma już doświadczenie prowadzenia zespołu, zatrudniania, przydzielania zadań, rozwoju współpracowników, wspierania różnych przedsiębiorców online.

Wsparcie, jakie dostałam od Resultei przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Nie sądziłam, że można trafić na tak dojrzałe, odpowiedzialne, sympatyczne osoby. Do mojego zespołu dołączyły 2 osoby z firmy Izy, a do dodatkowych zadań elastycznie dołączamy kolejne. Wspaniałe kobiety z potrzebnym mi nastawieniem, umiejętnościami i dodatkowymi talentami, które cały czas odkrywam. Bardzo elastycznie dostosowały się do mojego sposobu pracy, do innych osób w zespole, a przy tym udzielają ogromnego wsparcia swoją dodatkową inicjatywą.

Nieustannie Iza i dziewczyny z Resultea zaskakują mnie swoimi pomysłami, wychodzeniem z inicjatywą, dostrzeganiem tego, o co nawet nie zdążę poprosić, samodzielnie wykonując zadania, które są nowe, np. w nieznanej im wcześniej branży.

Ogromnie cenię sobie naszą współpracę i gorąco polecam wszystkim przedsiębiorcom, którzy szukają rzetelnych partnerów do współpracy, z którymi mogą budować serdeczne relacje.