Przed kursem bałam się, że za mało umiem, by pracować jako Wirtualna Asystentka. Teraz jestem pewniejsza siebie. Nie mam już obaw przed tym, żeby rozpocząć pracę jako WA. Wiem, że jestem w stanie się wszystkiego powoli nauczyć i być tak samo dobra, jak inne Wirtualne Asystentki.

Praktyki bardzo mi się podobały. Po pierwsze, mogłam zobaczyć, jak wygląda symulacja pracy z klientem. Po drugie, nauczyłam się bardzo dużo. Wiem, nad czym muszę bardziej popracować, a co jest moją mocną stroną. Myślę, że dla dziewczyn, które się powstrzymują przed rozpoczęciem pracy, tylko dlatego, że twierdzą, że za mało wiedzą, jest to idealny kurs.

Najbardziej podobało mi się to, że każdy był traktowany indywidualnie. Zadania były wymagające, ale z drugiej strony czuć było wsparcie ze strony Izy w tych zadaniach. Podobał mi się też sposób omawiania zadań, czyli każda osoba osobno, była ,,rozliczana” ze swoich zadań i miała zwracaną uwagę na dobre i złe strony, dlatego każda z nas wie, nad czym musi jeszcze popracować.