Do kursu najbardziej przekonała mnie jego praktyczna strona. Chciałam zobaczyć jak wygląda praca WA. Wcześniej trudno mi było wyobrazić sobie jak wygląda współpraca z klientem, wszelkie formalności. Po kursie zmieniło się wszystko 🙂 Poznałam praktyczny aspekt współpracy z klientem, wiem jak napisać ofertę, gdzie szukać klientów. Praca WA „od kuchni” nie jest już dla mnie jedną wielką niewiadomą. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten kurs.

Najmocniejsza strona kursu to przykłady z Izy pracy, konkretne wskazówki bazujące na doświadczeniu, feedback po wykonywanych zadaniach i oczywiście praktyki. Każdy moduł mi się podobał, były poruszane różne tematy i wszystkie w mojej opinii są ważne i warto o nich wiedzieć. Feedback był merytoryczny i konkretny, bez owijania w bawełnę, tak, aby każda z nas nauczyła się jak najwięcej. Fajnie, że mogłam dowiedzieć się z czym sobie radzę, a nad czym jeszcze muszę popracować.

Jestem bardzo zadowolona z kursu, zmotywował mnie on do dalszej pracy i doskonalenia się w tym zawodzie. Zdecydowanie nabrałam więcej pewności siebie i bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na wzięcie udziału w kursie. Jest on dopracowany pod kątem merytorycznym i wizualnym i z przyjemnością w nim uczestniczyłam. Zadania były ciekawe i bardzo dużo z nich wyniosłam.