O nas

Zaufało nam już wielu przedsiębiorców.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się o nas więcej!


Pracuję jako Wirtualna Asystentka od 2017 roku. Przez ten czas miałam kontakt z wieloma branżami i biznesami online na różnych poziomach. Każdy z nich się rozwijał i rozwija do tej pory, a ja przyczyniłam się do tego. 

Specjalizuję się w kursach online oraz recyklingu treści, a ponadto mam szeroki zakres umiejętności, które ciągle udoskonalam. Rozwój i nauka to moje podstawowe wartości, gdyż uważam, że w tym zawodzie kluczowe jest aby szkolić się niemal każdego dnia.

Moim celem jest to aby pozostawić biznes moich klientów na poziomie wyższym niż go zastałam. 

Pomysł na stworzenie agencji Wirtualnych Asystentek towarzyszył mi niemal od początku tej drogi. Wiedziałam, że chce osiągnąć wysoki poziom swojej pracy, a następnie otworzyć agencję i szkolić kolejne Wirtualne Asystentki. 

Zapraszam do współpracy.

Szybko.

Efektywnie.

Proaktywnie.

Ludzie, którzy tracą czas czekając aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

– Mark Fisher

Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione.

– Nelson Mandela

    #Resulteam

Jesteśmy zgranym teamem, który wspólnie szuka rozwiązań i dąży do realizacji celu. Jako Agencja Wirtualnych Asystentek pomagamy w rozwoju biznesów online, a ponadto odzyskujemy dla naszych Klientów czas, który mogą wykorzystać na kreatywną pracę lub odpoczynek.

Dowiedz się o nas więcej!

Kinga

Wulkan energii, pomysłowa, zawsze uśmiechnięta, a przy tym niezrównana
specjalistka od Excela. Wykresy, tabelki, zestawienia – żaden problem, pięć
minut i Voilà! Ponadto miłośniczka porządków w dokumentach i księgowości.

Ewa

Dusza całego teamu. Gasi pożary w zarodku, doradza, zachęca i motywuje do pracy. Czuwa nad każdym zadaniem, jego prawidłowym wykonaniem i terminowością.
Bez wątpienia to prawa ręka szefowej.

Ewa

Kreatorka treści. Spod jej pióra słowa płyną lekko i swobodnie jak chmurki na niebie. Utalentowana, obdarzona “lekkim piórem” tworzy teksty niezwykle ciekawe i angażujące każdego czytelnika, a przede wszystkim jest bezapelacyjną mistrzynią od mediów społecznościowych.

Klaudia

Specka od marketingu. Trafne uwagi, głowa pełna pomysłów to cała Ona. Zautomatyzuje treści, by doszły sprawnie i na czas. WordPress nie jest dla niej zagadką, a landing page to jej specjalność.

członek zespołu

Krzysia

Prawdziwa ekspertka od obsługi programów graficznych. Kreatywna organizatorka przestrzeni wizualnej, pomysłowa, twórcza, a przy tym pracowita jak mrówka. Swym talentem, wyczuciem stylu czy koloru ozdobiła już niejeden fanpage, e-book czy newsletter.

Jola

Mistrzyni Researchu. Nic nie umknie jej oczom – w sieci znajdzie wszystko. Jej drugi konik to Copywriting. Ponadto na co dzień tworzy oryginalne treści na blogi i do newsletterów oraz kuszące opisy produktów.

Porozmawiajmy

Czymkolwiek chcesz się z nami podzielić, pisz śmiało.

Telefon

517 696 285

Social Profiles